loader
Bedrijfsgegevens worden opgehaald...

Stapelfeest! Ontvang 7% extra korting op jouw online bestelling vanaf 15 losse platen. Ga naar de actiepagina en ontdek meer!

Op dit moment is er onderhoud aan de webshop, waardoor je wat problemen kunt ervaren met bepaalde functies. Excuses voor het eventuele ongemak.

  • Grootste assortiment plaatmateriaal van Nederland
  • Meer dan 100 jaar ervaring
  • Altijd een persoonlijke adviespartner

Parky HDF Milk Oak Premium Pro

7,2 mm 120,3 x 19 cm 0,6 mm fineer

SKU:
242000050
|
Bekijk alle varianten
Voel en beoordeel het materiaal eerst zelf met een gratis staal!
€ 101,00
Technische specificaties
  • Dikte 7,2 mm
  • Lengte 120,3 cm
  • Breedte 19 cm
  • FSC-/PEFC certificering
    -
  • Duurzame keuze
    Nee
  • Prijseenheid Stuk(s)
  • Houtsoort Eiken
  • m2 (per plaat) 0,23
  • Gewicht (kg. per m2 plaat) 6,48
  • m3 (per plaat) 0,002
  • Densiteit (kg. per m3 plaat) 740.00
  • Gewicht (kg. per pak) 16,28
  • Lichtgewicht plaat
    Nee
  • Oppervlaktebehandeling Gefineerd en gelakt
  • Drager HDF
  • Dikte fineer 0,6 mm
  • Oppervlakte bewerking Brushed
  • Oppervlaktestructuur fineer code B
  • Kwaliteit zichtzijde
    Premium
  • Oppervlaktebehandeling fineer Enkelzijdig
  • Snijwijze Combinatie
  • Voegtechniek
    Mixmatch
  • Brandvertragend
    Nee
  • Vochtwerend
    Ja
  • Decornaam Milk Oak
  • Decorcollectie Oaks
  • Decorgroep Leeuwerik Echt hout fineer
  • Decorkleur Wit
  • Decorkleur hout Licht
  • Merkcollectie Parky klikparket
  • Fabrikant Decospan NV
  • Merk Parky
  • Stuks in verpakking 11
  • Kliksysteem parketvloer Uniclic
  • Legpatroon parketvloer Plankvloer Pro
  • Onderlaag parketvloer -
Info

Geeft aan of het product is gecertificeerd volgens FSC®, volgens PEFC of dat het product niet is gecertificeerd voor FSC® of PEFC. Lees hier meer over onze FSC-/PEFC certificaten.

Info

Een product heeft het label "duurzame keuze" als het FSC® of PEFC gecertificeerd ingekocht is, en daarnaast aan een van deze kenmerken voldoet: Circulair, Biobased, Plantage bossen. Bekijk onze duurzame keuze pagina voor meer informatie.

Info

Wij gebruiken de term 'lichtgewicht' voor een houtachtig plaatmateriaal waarvan de volumieke massa en/of densiteit lager is dan 550 kg/m3.

Info
Op basis van de wensen voor het resultaat, moet er altijd een passende kwaliteit gekozen worden. Deze kwaliteit kunnen we onderverdelen in drie groepen: A+, A en B+. Lees hier meer informatie over kwaliteiten fineer.
Info

Voor meer informatie over voegtechniek, ga naar de pagina over fineer en scroll naar beneden.

Info

Voor de toepassing van een brandwerend product vraag altijd de uiteindelijk verantwoordelijke naar de minimale eisen voor brandwerendheid. Lees hier meer over Brandklassen.

Info

Voor multiplex geldt dat een plaat als 'vochtwerend' bestempeld mag worden als deze behoort in klasse 2 of 3 van de EN 314-2.

Voor spaanplaat geldt dat deze als vochtwerend gezien mag worden als deze behoort tot het type p3, p5 of p7. Lees hier meer over P-normeringen van spaanplaat.

Productbijlagen